SZKOLENIA WELLBEING DLA FIRM

Promuj kulturę zdrowia w swojej firmie,
zadbaj o naturalną energię do pracy.

SZKOLENIA WELLBEING

Dostosujesz odżywianie do stylu życia i charakteru pracy. Dowiesz się jak układać jadłospisy i co zrobić kiedy projekt goni projekt.

PREZENTACJE PROZDROWOTNE

Motywujące spotkania, które pozwolą Ci ruszyć z miejsca i zacząć zdrowy styl życia. Dowiesz się jak odpoczywać efektywnie i jaki wybrać trening.

POMIARY SKŁADU CIAŁA

Mini konsultacja dieta-trening z pomiarem składu ciała. Indywidualne wskazówki dieta/trening/coaching i jak zachować zdrowie na lata.

Szkolenia Wellbeing

Zdrowe odżywianie | Aktywność fizyczna | Trwałe nawyki | Przyjazne otoczenie

I. ANALIZA TWOJEGO STYLU ŻYCIA

Przyjrzysz się swojemu stylowi życia. W jakim miejscu jesteś, co już jest, a nad czym należy pracować. Poznasz najważniejsze zasady odżywiania i produkty z których najczęściej korzystamy. Dowiesz się jakie produkty są szkodliwe i należy ich unikać, a jakie powinny znaleźć się w naszym codziennym menu.

1,2,3 Start. Zastanowisz się jakie kroki zrobić w stronę zdrowego odżywiania. Od czego zacząć zmiany i jak się do nich przygotować. Określisz cel jaki chcesz osiągnąć – racjonalne odżywianie, redukcja tkanki tłuszczowej, kształtowanie sylwetki i wyznaczysz termin startu.

III. TRENING W MIEJSKIEJ DŻUNGLI

Dowiesz się jakie ćwiczenia są niezbędne dla zdrowia. Jak ruch wpływa na nasze ciało, jak zapobiega chorobom cywilizacyjnym. Dowiesz się jak ruch pomoże Ci obniżyć stres i napięcie psychiczne. Poznasz zasady treningowe, dla początkujących i jaki trening dostarczy Ci endorfiny.

Wybierzesz trening dla siebie, taki który najlepiej kompensuje Twoje przeciążenia zawodowe. Dowiesz się jakie treningi będą zapobiegać bólom i dolegliwościom okołokręgosłupowym, a jakie wzmocnią Twoje serce? Dostaniesz przykład planu treningowego dla początkujących.

II. UKŁADANIE ZDROWYCH JADŁOSPISÓW

Obliczysz zapotrzebowanie kaloryczne dostosowane do Twoich potrzeb. Nauczysz się układać jadłospisy i modyfikować je w zależności od swoich preferencji smakowych. Dostaniesz listę wymienników żywieniowych korzystnych dla aktywnej pracy. Poznasz zasady odżywiania, którymi należy się kierować przy aktywności fizycznej.

Dowiesz się, jakimi kierować się zasadami w czasie niecodziennych sytuacji. Co jeść, kiedy nie możesz stosować sprawdzonego sposobu odżywiania np. w trakcie intensywnej pracy, na szkoleniach, w podróży, na imprezach okolicznościowych.

IV. SZTUKA UTRZYMANIA EFEKTÓW

Nasze doświadczenie jako największa wartość w procesie uczenia się. Co jest potrzebne do wypracowania trwałych nawyków? Jak nawyki prowadzą nas przez życie, które zdrowe nawyki najtrudniej opanować. Kiedy kończy się nawyk, a zaczyna uzależnienie.

Jak wpływa na nas otoczenie. Na co mamy wpływ, a do czego trzeba się przyzwyczaić. Co pomaga nam, a co przeszkadza w drodze do zdrowego życia. Czy świadomie podejmujemy wszystkie decyzje związane z naszym zdrowiem? Jak asertywnie odmawiać i jak nie osiąść na laurach. Zamów warsztaty dietetyczne dla firm.

Stwórz kreatywny zespół z energią do pracy.
Korzystaj z zalet zdrowego stylu życia.

ZDROWE NAWYKI NA CO DZIEŃ = KREATYWNY ZESPÓŁ

1. REGULARNE POSIŁKI  – jak poprawią Twoją koncentrację?

2. AKTYWNOŚĆ FIZYCZNA – dlaczego ćwiczenia wyzwalają nowe pomysły?

3. SPOKOJNY SEN – kiedy poprawia naszą pamięć, kiedy jest najefektywniejszy, co go zaburza?

4. WODA – jaki ma wpływ na szybkość myślenia, czy pijemy wystarczająco dużo, jak nawadniać organizm?

5. UŻYWKI STOP – jak wpływają na nasz umysł, kiedy spowalniają myślenie, czy zrezygnować, czy ograniczyć?

6. ZDROWE PRODUKTY – jak trawienie wpływa na szybkość myślenia, czy mózg do pracy potrzebuje glukozy?

Wykorzystaj cały potencjał swojego zespołu,
zadbaj o dobre zdrowie pracowników.

corporate wellness

CORPORATE WELLNESS

Firma to nasz drugi dom – spędzamy tu 1/3 życia. Zdrowe środowisko pracy pomoże nam w utrzymaniu nawyków sprzyjających efektywności i kreatywności.

warsztaty dietetyczne

WELLBEING W ORGANIZACJI

Poznaj III FILARY, które zapewnią dobre samopoczucie Twoim pracownikom. Zdrowe odżywianie, aktywność fizyczna i zdrowe nawyki. Ddbaj o zdrowy styl życia.

Prezentacje prozdrowotne

I. JAK RUCH POMOŻE CI PRZETRWAĆ W MIEJSKIEJ DŻUNGLI

Ćwiczenia jako kompensacja przeciążeń zawodowych

Poznasz ćwiczenia i treningi które pomogą zadbać o zdrowie w firmie. Zapobiegną dolegliwościom kręgosłupa i wzmocnią mięśnie. Dowiesz się jakie przeciążenia mogą wystąpić poprzez brak ruchu i pracę siedząca. Poznasz dobre nawyki związane z odżywianiem i aktywnością fizyczna.

Jak obniżyć stres i napięcie psychiczne?

Jak aktywność fizyczna wpływa na nasz odpoczynek i jak redukuje zmęczenie psychiczne. Dzięki niej możesz też poprawić swój humor, pozbyć się napięcia i poprawić samopoczucie. Dowiesz się jak ruch wpływa na nasz ciało, jak poprawia naszą kreatywność i zapobiega chorobom cywilizacyjnym.

Jak podnieś poziom naturalnej energii?

Skąd pochodzi nasza wewnętrzną energia? Czy można żyć na wyższych obrotach. Poznasz zdrowe zasady odżywiania i aktywność fizyczną, która dodaje energii lepiej niż cukier i kawa. Dowiesz się, jakie produkty dostępne w sklepach są niezbędne w zdrowym menu, tak aby mieć dużo energii na co dzień.

II. CO MOŻESZ ZROBIĆ SAM ZANIM PÓJDZIESZ DO DIETETYKA?

Zdrowe odżywianie – od czego zacząć.

Ważne zasady żywienia, czym są produkty przetworzone, a czym naturalne. Jak rozłożyć makroskładniki w diecie i ustrzec się największych błędów żywieniowych. Jak ułożyć jadłospis – najważniejsze zasady. Nad jakim obszarem należy pracować, aby w przyszłości cieszyć się dobrym zdrowiem?

Jak uniknąć chorób cywilizacyjnych?

Dowiesz się, jakie choroby występują najczęściej i jak ich uniknąć. Jak powstają choroby dieto-zależne i kto jest na nie najbardziej narażony. Jakie badania wykonać w przypadku złego samopoczucia i spadku energii. Na jakie sygnały płynące z naszego organizmu zwrócić uwagę, aby kontrolować swoje zdrowie. Zamów warsztaty dietetyczne dla firm.

Cukier i kawa, zrezygnować, czy ograniczyć?

Dowiesz się, jak działa cukier, kofeina i alkohol na Twój organizm. W jaki sposób używki powodują brak energii i uczucie senności. Poznasz zamienniki cukru, które warto stosować. Dowiesz się, jaki cukier nam sprzyja i jest potrzebny, a jaki zabiera naszą energię. Warsztaty dietetyczne mogą być początkiem porzucenia używek.

Połącz warsztaty i prezentacje, zorganizuj DZIEŃ ZDROWIA

Dołącz do zadowolonych klientów

Zamawiaj - warsztaty prozdrowotne, dni zdrowia, prezentacje z dietetykiem

“Szkolenie zostało przeprowadzone w sposób rzetelny i fachowy, a cele szkolenia został w pełni zrealizowane. Uczestnicy szkolenia mieli możliwość zapoznać się z zasadami racjonalnego odżywiania z uwzględnieniem dużej aktywności fizycznej. […] Szkolenie odbyło się w miłej atmosferze sprzyjającej przyswajaniu wiedzy, a jego poziom oceniamy jako wysoki.”

Wrocławski Tor Wyścigów Konnych

“Pani Renata posiada bogatą wiedzę teoretyczną i praktyczną. Wykazała się dużą wiedzą w naszej organizacji, dostosowując program indywidualnie, z uwzględnieniem potrzeb pracowników. Jest osobą zaangażowana, a powierzone zadnia wykonuje z niezwykła starannością. Informacje zostały przekazane w sposób  ciekawy i przejrzysty.”

TRANS.EU

szkolenia dietetyczne

“Cała współpraca przebiegła w miłej atmosferze i spełniła nasze oczekiwania. Prowadząca zaprezentowała się jako osoba kompetentna i solidna a poziom wiedzy fachowej jaki i kulturę osobistą oceniam bardzo wysoko. Informacje prozdrowotne, były przekazane  w sposób ciekawy i  przejrzysty, spotkały się  z dużym zainteresowaniem uczestników imprezy i były motywacją  do zmiany stylu swojego życia.”

PERFECT EVENTS

“Szkolenia przebiegły w doskonałej atmosferze, oraz cieszyły się dużym zainteresowaniem wszystkich zaproszonych. Przygotowanie merytoryczne prowadzącej,  profesjonalna jakość przekazu, potwierdzona  wysokim zaangażowaniem dyskusyjnym uczestników.”

HERA

szkolena dietetyczne Wrocław

Zamów warsztaty dietetyczne – zapytaj o szczegółową ofertę.

WYBIERZ TEMAT

Wybierz interesujący Cię temat, lub zaproponuj swój pomysł. Określ
cel szkoleń dietetycznych.

USTALIMY TERMIN

Ustalimy dogodny termin warsztatów. Określimy czas i miejsce spotkania.

ZAMÓW POMIARY

Zamów dodatkowo pomiary na Analizatorze składu ciała Tanita, omówimy Twoje wyniki.

DODAJ KONSULTACJE

Indywidualne spotkanie z dietetykiem po warsztatach. Wskazówki o diecie i treningu.

Zdrowa firma to nowoczesna firma.
Potrzebujesz więcej informacji? Pytaj o szczegółową ofertę.

Zadzwoń: 502 392 464

© 2018-2020 Renata Zomerska. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Dietetyk Wrocław Renata Zomerska
Call Now Button