fbpx

WARSZTATY DIETETYCZNE DLA FIRM

Promuj kulturę zdrowia w swojej firmie,
zadbaj o naturalną energię do pracy.

WARSZTATY DIETETYCZNE

Układamy jadłospisy, doskonalimy nawyki.

Dostosujesz odżywianie do stylu życia i charakteru pracy. Dowiesz się jak układać jadłospisy i co zrobić kiedy projekt goni projekt.

PREZENTACJE PROZDROWOTNE

Motywacja do zdrowego odżywiania

Motywujące spotkania, które pozwolą Ci ruszyć z miejsca i zacząć zdrowy styl życia. Dowiesz się jak odpoczywać efektywnie i jaki wybrać trening.

POMIARY SKŁADU CIAŁA

Mini konsultacja dietetyczno-treningowa

Pomiary składu ciała z mini konsultacją dietetyczną. Indywidualne wskazówki jak odżywiać się lepiej i jak zachować zdrowie na lata.

Zamów WEBINARY DIETETYCZNE dla pracowników.
Motywuj swój zespół do zdrowego stylu życia.

Warsztaty dietetyczne

Zbilansuj swój jadłospis, kontroluj zdrowe nawyki.

I. OSOBISTY FOOD CODE

Układamy osobisty food code

Twój sposób odżywiania dostosujemy do wykonywanej pracy i stylu życia. Poznasz zasady tworzenia jadłospisów w zależności od charakteru pracy. Dostaniesz listę produktów na zakupy i przepisy kulinarne. Ustalimy godziny spożywanych posiłków.

Abecadło zdrowego odżywiania

Poznasz najważniejsze zasady zdrowego odżywiania, dostaniesz listę produktów korzystnych dla zdrowia, które będą sprzyjać naturalnej energii do pracy i życia. Dowiesz się jakie produkty są szkodliwe i których należy unikać.

Wyznacz cel – ułóż jadłospis

Określisz cel jaki chcesz osiągnąć – racjonalne odżywianie, redukcja tkanki tłuszczowej, kształtowanie sylwetki? Dowiesz się czym się kierować i jak dobierać makroskładniki, aby dieta była bezpieczna i przynosiła zamierzone efekty.

II. ZDROWE NAWYKI

Zarządzamy własną energią

Obliczysz zapotrzebowanie kaloryczne dostosowane do Twoich potrzeb. Nauczysz się modyfikować jadłospis w zależności od swoich preferencji smakowych. Dostaniesz listę wymienników żywieniowych korzystnych dla aktywnej pracy.

Zapobiegamy kulinarnym dezorientacjom

Dowiesz się, jakimi kierować się zasadami w czasie niecodziennych sytuacji. Co jeść, kiedy nie możesz stosować sprawdzonego sposobu odżywiania np. w trakcie intensywnej pracy, na szkoleniach, w podróży, na imprezach okolicznościowych.

Zasady diety przy aktywności fizycznej

Poznasz zasady odżywiania, którymi należy się kierować przy aktywności fizycznej. Jak powinien wyglądać posiłek około treningowy. Czy jeść kolację jeśli ćwiczę wieczorami, czy jeść śniadanie jeśli robię trening rano?

Stwórz kreatywny zespół z energią do pracy.
Szukaj korzyści w zdrowym stylu życia.

KREATYWNY ZESPÓŁ = ZDROWE NAWYKI NA CO DZIEŃ

1. REGULARNE POSIŁKI – jak poprawią Twoją koncentrację?

2. AKTYWNOŚĆ FIZYCZNA – dlaczego ćwiczenia wyzwalają nowe pomysły?

3. SPOKOJNY SEN – kiedy poprawia naszą pamięć, kiedy jest najefektywniejszy, co go zaburza?

4. WODA – jaki ma wpływ na szybkość myślenia, czy pijemy wystarczająco dużo, jak nawadniać organizm?

5. UŻYWKI STOP – jak wpływają na nasz umysł, kiedy spowalniają myślenie, czy zrezygnować, czy ograniczyć?

6. ZDROWE PRODUKTY – jak trawienie wpływa na szybkość myślenia, czy mózg do pracy potrzebuje glukozy?

Wykorzystaj cały potencjał swojego zespołu,
zadbaj o dobre zdrowie pracowników.

LEPSZA KONCENTRACJA

Brak uzależniaczy w diecie to lepsza koncentracja na zadaniach.

DOBRE DECYZJE

Dotleniony i odżywiony mózg podejmie trafne decyzje.

ORYGINALNE ROZWIĄZANIA

Zdrowa dieta, to sprawna praca umysłowa i ciekawe rozwiązania.

SZYBSZY ROZWÓJ

Zdrowy, pełen energii pracownik, to szybszy rozwój i większe zyski.

Prezentacje prozdrowotne

Dostaniesz motywację, zwiększysz naturalną energię.

I. JAK RUCH POMOŻE CI PRZETRWAĆ W MIEJSKIEJ DŻUNGLI

Ćwiczenia jako kompensacja przeciążeń zawodowych

Poznasz ćwiczenia i treningi które pomogą zadbać o zdrowie w firmie. Zapobiegną dolegliwościom kręgosłupa i wzmocnią mięśnie. Dowiesz się jakie przeciążenia mogą wystąpić poprzez brak ruchu i pracę siedząca. Poznasz dobre nawyki związane z odżywianiem i aktywnością fizyczna.

Jak obniżyć stres i napięcie psychiczne?

Jak aktywność fizyczna wpływa na nasz odpoczynek i jak redukuje zmęczenie psychiczne. Dzięki niej możesz też poprawić swój humor, pozbyć się napięcia i poprawić samopoczucie. Dowiesz się jak ruch wpływa na nasz ciało, jak poprawia naszą kreatywność i zapobiega chorobom cywilizacyjnym.

Jak podnieś poziom naturalnej energii?

Skąd pochodzi nasza wewnętrzną energia? Czy można żyć na wyższych obrotach. Poznasz zdrowe zasady odżywiania i aktywność fizyczną, która dodaje energii lepiej niż cukier i kawa. Dowiesz się, jakie produkty dostępne w sklepach są niezbędne w zdrowym menu, tak aby mieć dużo energii na co dzień.

II. CO MOŻESZ ZROBIĆ SAM ZANIM PÓJDZIESZ DO DIETETYKA?

Zdrowe odżywianie – od czego zacząć.

Ważne zasady żywienia, czym są produkty przetworzone, a czym naturalne. Jak rozłożyć makroskładniki w diecie i ustrzec się największych błędów żywieniowych. Jak ułożyć jadłospis – najważniejsze zasady. Nad jakim obszarem należy pracować, aby w przyszłości cieszyć się dobrym zdrowiem?

Jak uniknąć chorób cywilizacyjnych?

Dowiesz się, jakie choroby występują najczęściej i jak ich uniknąć. Jak powstają choroby dieto-zależne i kto jest na nie najbardziej narażony. Jakie badania wykonać w przypadku złego samopoczucia i spadku energii. Na jakie sygnały płynące z naszego organizmu zwrócić uwagę, aby kontrolować swoje zdrowie.

Cukier i kawa, zrezygnować, czy ograniczyć?

Dowiesz się, jak działa cukier, kofeina i alkohol na Twój organizm. W jaki sposób używki powodują brak energii i uczucie senności. Poznasz zamienniki cukru, które warto stosować. Dowiesz się, jaki cukier nam sprzyja i jest potrzebny, a jaki zabiera naszą energię. Warsztaty dietetyczne mogą być początkiem porzucenia używek.

Połącz warsztaty i prezentacje, zorganizuj DZIEŃ ZDROWIA

Dołącz do zadowolonych klientów

Zamawiaj - warsztaty prozdrowotne, dni zdrowia, prezentacje z dietetykiem

“Szkolenie zostało przeprowadzone w sposób rzetelny i fachowy, a cele szkolenia został w pełni zrealizowane. Uczestnicy szkolenia mieli możliwość zapoznać się z zasadami racjonalnego odżywiania z uwzględnieniem dużej aktywności fizycznej. […] Szkolenie odbyło się w miłej atmosferze sprzyjającej przyswajaniu wiedzy, a jego poziom oceniamy jako wysoki.”

Wrocławski Tor Wyścigów Konnych

“Pani Renata posiada bogatą wiedzę teoretyczną i praktyczną. Wykazała się dużą wiedzą w naszej organizacji, dostosowując program indywidualnie, z uwzględnieniem potrzeb pracowników. Jest osobą zaangażowana, a powierzone zadnia wykonuje z niezwykła starannością. Informacje zostały przekazane w sposób ciekawy i przejrzysty.”

TRANS.EU

szkolenia dietetyczne

“Cała współpraca przebiegła w miłej atmosferze i spełniła nasze oczekiwania. Prowadząca zaprezentowała się jako osoba kompetentna i solidna a poziom wiedzy fachowej jaki i kulturę osobistą oceniam bardzo wysoko. Informacje prozdrowotne, były przekazane w sposób ciekawy i przejrzysty, spotkały się z dużym zainteresowaniem uczestników imprezy i były motywacją do zmiany stylu swojego życia.”

PERFECT EVENTS

“Szkolenia przebiegły w doskonałej atmosferze, oraz cieszyły się dużym zainteresowaniem wszystkich zaproszonych. Przygotowanie merytoryczne prowadzącej, profesjonalna jakość przekazu, potwierdzona wysokim zaangażowaniem dyskusyjnym uczestników.”

HERA

szkolena dietetyczne Wrocław

Zamów warsztaty dietetyczne dla pracowników

WYBIERZ TEMAT

Wybierz interesujący Cię temat, lub zaproponuj swój pomysł. Określ
cel szkoleń dietetycznych.

USTALIMY TERMIN

Ustalimy dogodny termin warsztatów. Określimy czas i miejsce spotkania.

ZAMÓW POMIARY

Zamów dodatkowo pomiary na Analizatorze składu ciała Tanita, omówimy Twoje wyniki.

DODAJ KONSULTACJE

Indywidualne spotkanie z dietetykiem po warsztatach. Wskazówki o diecie i treningu.

Zdrowa firma to nowoczesna firma.
Potrzebujesz więcej informacji? Pytaj o szczegółową ofertę.

Zadzwoń: 502 392 464

© 2018-2020 Renata Zomerska. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Call Now Button
Dietetyk Wrocław Renata Zomerska