KONSULTACJE INDYWIDUALNE

DIETETYK ONLINE

Konsultacje – dieta, trening, rozwój osobisty

Zdrowe jadłospisy, plany treningowe, motywacja i nawyki.

cherry-tomatoes-2995593_640

ZDROWE JADŁOSPISY

Poradnia dietetyczna online to indywidualne jadłospisy, diety odchudzające, w chorobach i w aktywności fizycznej. Konkretne wskazówki i zalecenia dietetyczne.

dietetyk online

PLANY TRENINGOWE

Dobieram trening do diety. Układam plany treningowe w zależności od celu. Pomagam w wyborze aktywności fizycznej. Uczę prawidłowych ćwiczeń.

dietetyk online

MOTYWACJA I NAWYKI

Trening zdrowych nawyków, edukacja prozdrowotna. Trwała motywacja, wsparcie w trudnych chwilach, diet coaching. Ścisła współpraca, stały kontakt.

dobry dietetyk online

Trening nawyków
Doskonalenie zdrowych nawyków, zmiana przyzwyczajeń.

dietetyk przez internet 1

Dieta w chorobach
Jadłospisy dostosowane do
Twoich chorób i dolegliwości.

programy Prozdrowotne dla firm 1

Dieta przy treningu
Jadłospis ułożony do Twojej
aktywności fizycznej.

dobry dietetyk online

Kontrola zachcianek
Regulacja zachcianek, przejęcie kontroli nad zachciankami.

DIETETYK ONLINE RENATA ZOMERSKA
to nie tylko dieta.

Kompleksowe odchudzanie – dieta, trening, zdrowe nawyki.
Ułożę dla Ciebie zdrowy jadłospis i skuteczny plan treningowy.
Jeśli potrzebujesz, dostaniesz zalecenia w chorobach.
Pomogę Ci budować trwałą motywację.

Dietetyk online - umów wideo konsultacje

Wygodne połączania ClickMeeting.

Pierwsza konsultacja z jadłospisem – 75 min

Przegląd Twojego stylu życia.  Żywienie, trening, zdrowie. Na pierwszym spotkaniu ustalimy co chcesz uzyskać i do czego zmierzasz. Szczupła sylwetka, zdrowie, poprawa kondycji, dobre samopoczucie? Często kilka celów realizujemy równocześnie. Przeprowadzę z Tobą wywiad wygodnie przez internet, zapytam o Twoje odżywianie, aktywność fizyczną i zdrowie. Jeśli posiadasz badania które diagnozują Twoją chorobę, przygotuj je na spotkanie, lub prześlij wcześniej mailem. Jeśli będzie to konieczne zlecę nowe badania laboratoryjne, tak aby dieta była dobra dla Ciebie i w pełni dopasowana do Twoich potrzeb.

Jadłospis układamy na spotkaniu. To 7 dziennych jadłospisów z przepisami. Tutaj określimy które produkty są korzystne dla Twojego zdrowia, a z których lepiej zrezygnować. Jadłospis zawiera odpowiednią dla Ciebie ilość kalorii i właściwe proporcje makroskładników. Jadłospis jest ułożony w formie tabelki, którą wygodnie otworzysz na telefonie. Rozpiszę dla Ciebie optymalny sposób przyrządzania dań i wyznaczę właściwe godziny spożywania posiłków. Ustalimy, kiedy rozpisać większy posiłek, a kiedy powinna być szybka przekąska.

Tabela wymienników. To ważna część planu żywieniowego, pozwoli Ci samodzielnie modyfikować posiłki według własnych preferencji smakowych. Dzięki temu jadłospis będzie łatwiejszy w wykonaniu, przygotowanie jedzenia zajmie Ci mniej czasu i lepiej wykorzystasz zakupione produkty.

Zalecenia w chorobach. Jeśli potrzebujesz, dostaniesz zalecenia żywieniowe odpowiednie do Twoich choroby i dolegliwości, dostaniesz zalecenia żywienia w chorobach.

Wskazówki w wyborze treningów. Dietetyk online to nie tylko dieta. Jeśli potrzebujesz, dostaniesz wskazówki jaki trening będzie dla Ciebie najlepszy na tą chwile, od jakich ćwiczeń rozpocząć swoją aktywność fizyczną, lub też jaki trening przyniesie Ci najlepsze efekty.

Cena: 300zł

Kompleksowy program 3 miesięczny – dieta • trening • nawyki | 5 spotkań

Plan treningowy (domu, siłownia, plener). Jeśli potrzebujesz planu ćwiczeń, dostaniesz go na drugim spotkaniu. Trening dopasuje do Twoich możliwości, lub jeśli wolisz dostaniesz tylko zalecenia treningowe. Ćwiczenia możemy rozpisać na każdym etapie naszej współpracy.

Modyfikacja diety i treningu. Na każdym spotkaniu modyfikujemy jadłospis. Według Twoich potrzeb urozmaicamy dietę, lub ją upraszczamy, tak aby była wygodna w przygotowaniu. Dostaniesz nowe przepisy kulinarne i pomysły na szybkie przekąski. Jadłospis jest modyfikowany na spotkaniu, masz więc pełną kontrolę na to co znajduje się w Twoim menu. Zmieniamy również plan treningowy, w zależności od wcześniej realizowanych ćwiczeń.

Monitorowanie postępów. Na podstawie efektów jakie uzyskujesz, dobierzemy odpowiednią kaloryczność jadłospisu, proporcje makroskładników i plany treningowe. Twoje postępy zależą do wielu czynników, należy je wszystkie wziąć pod uwagę i ustalić najlepszą szybkość redukcji.

Doskonalimy zdrowe nawyki. Na każdym spotkaniu zadam Ci kilka pytań coachingowych i pomogę Ci odkryć wewnętrzną motywację do zdrowego stylu życia. Opowiesz mi jak udało Ci się wprowadzić zalecenia w życie, czy poradziłeś sobie z trudnościami i jak czujesz się z nowym sposobem odżywiania. Pokarzę Ci jak trenować zdrowe nawykami i jak utrwalić swoje efekty. Wspólnie znajdziemy rozwiązania ewentualnych trudności, które mogą się pojawić w czasie procesu zmiany.

Wsparcie między spotkaniami. Dodatkowym plusem Poradni dietetycznej online jest moje wsparcie między spotkaniami. Jeśli potrzebujesz możesz kontaktować się ze mną poprzez email, telefon, mesengera. Masz pytania, nie wiesz jak wymienić produktu, masz wątpliwości co do jadłospisu, teraz możesz szybko uzyskać odpowiedź.

Przygotuj się do spotkania z dietetykiem online

Pozytywne nastawienie. Zastanów się, w jakim miejscu jesteś dzisiaj, a gdzie chcesz być w niedalekiej przyszłości. Jakie korzystne zmiany chcesz wprowadzić do swojego życia. Na spotkaniu zapytam Cię, jaki cel chcesz osiągnąć. Czy jesteś gotów podjąć pracę nad swoimi nawykami i zmienić stare przyzwyczajenia.

Zrób pomiary ciała. Przed spotkaniem wykonaj pomiary ciała. Będzie Ci potrzebna waga łazienkowa i centymetr. Zmierz obwody: kobieta (biodra, brzuch, talia i udo) mężczyzna (brzuch, biodra). Pomiary wykonuj przed każdym naszym spotkaniem.

Wywiad dieta&trening. Przypomnij sobie swój sposób odżywiania. Jakie produkty przeważały w Twojej diecie, czy posiłki były regularne, czy i jak często były używki? Zastawów się, nad swoją aktywnością fizyczną, jeśli wykonujesz treningi to jakie i jak często.

Przyda się waga kuchenna. Do określenia ilość spożywanego jedzenia, będzie przydatna waga kuchenna. To da Ci pewność, że spożywane posiłki są o odpowiedniej kaloryczności, ani za małe, ani za duże. Jeśli nie masz wagi kuchennej, kieruj się miarami domowymi.

Zadbaj o swoje otoczenie. Usuń ze swojego otoczenia niezdrowe produkty, które mogą Cię kusić i utrudniać zmianę nawyków na zdrowsze. Poinformuj najbliższe otoczenie, że zmieniasz swój sposób odżywiania, oczekuj od nich wsparcia i pomocy.

Wyniki badań laboratoryjnych. Jeśli masz zdiagnozowaną chorobę, przygotuj badania na wizytę. Jeśli chcesz możesz wykonać aktualne badania, wówczas je zinterpretuję, lub po konsultacji zlecę jakie badania należy wykonać. Np. morfologia, ob, lipidogram (całkowity, hdl, ldl, trójglicerydy), glukoza, insulina, hormon (TSH).

Poradnia dietetyczna online to nowoczesna forma wideo konsultacji z dietetykiem. Jest to odpowiedź na szybkie tempo życia, chęć dbania o zdrowie i zachowanie szczupłej sylwetki.

Jak prawidłowo mierzyć obwody ciała

Przygotuj wagę łazienkową i centymetr krawiecki

Pomiary wykonujemy co 2 tygodnie, najlepiej rano na czczo. Podczas naszych spotkań samodzielnie wykonasz pomiary ciała. Dzięki temu bardziej świadomie kontrolujesz swoje efekty. 

Pomiary obwodów są bardziej miarodajne niż pomiary wagi ciała, która ulega ciągłym wahaniom, nawet do 1,5 kg w ciągu dnia.

Mierząc obwody zwróć uwagę, aby centymetr przylegał do skóry, jednak nie zbyt ciasno.
Klatka piersiowa – mierzymy w najszerszym miejscu, tuż po swobodnym wydechu.
Pod biustem – mierzymy pod linią piersi, tuż po swobodnym wydechu.
Talia – mierzymy w najwęższym miejscu brzucha, mięśnie są rozluźnione.
Brzuch – mierzymy w najszerszym miejscu brzucha, najczęściej pod pępkiem.
Biodra – mierzymy w najszerszym miejscu, najczęściej na środku pośladków.
Udo – mierzymy w górnej części nogi, tuż pod pośladkiem, w najszerszym jej miejscu.

KONTROLUJEMY TWOJE EFEKTY
WAGA I OBWODY CIAŁA

Dietetyk przez internet to więcej możliwości

Korzyści współpracy z dietetykiem internetowym

Stały kontakt, ścisła współpraca

Jestem dla Ciebie bardziej dostępna. Jeśli masz pytania, chętnie wszystko wyjaśnię, krótkie pytania na messengera, email, telefon.

Internetowo – kompleksowo

Będziemy pracować nad tym, czego najbardziej potrzebujesz. Odżywianie, trening, zmiana nawyków, panowanie nad zachciankami.

Wygoda i bezpieczeństwo

Nie musisz jechać do Poradni dietetycznej, możesz bezpiecznie zostać w domu i wygodnie połączyć się ze mną dowolnego miejsca.

Edukacja prozdrowotna

Praca przez internet daje nam możliwość wykorzystania platformy Zoom do edukacji dietetycznej i diet coachingu.

Oszczędność czasu

Nie tracisz czasu na dojazdy do Poradni dietetycznej. Zapomnij o korkach i szukaniu miejsca do parkowania.

Większa dostępność terminów

Mamy więcej możliwości spotkań przez internet. Jeśli potrzebujesz połączymy się Łączymy się o 8.00 rano, lub o 20.00 wieczorem.

Dietetyk online Renata Zomerska

Rozpocznij kompleksowy proces odchudzania
Zadzwoń: 502 392 464

© 2018-2020 Renata Zomerska. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Dietetyk Wrocław Renata Zomerska
Call Now Button