fbpx

DIETETYK ONLINE
WIDEO ROZMOWY

Dietetyk online to wygodne rozwiązanie dla Ciebie!
Więcej możliwości, stały kontakt.

DIETETYKA

Poradnia dietetyczna online to indywidualne jadłospisy, diety odchudzające, w chorobach i w aktywności fizycznej. Konkretne zalecenia dietetyczne.

PLANY TRENINGOWE

Dobieram trening do diety. Układam plany treningowe, pomagam w wyborze aktywności. Uczę prawidłowego wykonania ćwiczeń.

MOTYWACJA I NAWYKI

Edukacja prozdrowotna, zmiana nawyków na zdrowsze. Wsparcie i motywacja, ścisła współpraca, stały kontakt.

DIETETYK ONLINE RENATA ZOMERSKA – to nie tylko dieta

Zapewniam kompleksowy proces odchudzania – dieta, trening, zmiana nawyków.
Dietę układam uwzględniając Twoje potrzeby, choroby i dolegliwości,
masz gwarancję, że jest bezpieczna i zdrowa dla Ciebie.

dietetyk przez internet

DIETA NA REDUKCJI
Potrzebuję jadłospisu redukującego
zbędne kilogramy.

dietetyk online

PLANY TRENINGOWE
Potrzebuję rozpiski ćwiczeń i treningów. Dobrania skutecznej aktywności fizycznej.

dietetyk przez internet 1

DIETA W CHOROBACH
Potrzebuje jadłospisu dostosowanego do
moich chorób i dolegliwości.

dobry dietetyk online

ZDROWE NAWYKI
Potrzebuję zmienić nawyki na zdrowsze i utrwalić nowe zachowania.

dietetyk przez internet 2

DIETA PRZY TRENINGU
Potrzebuje diety dobranej do mojej
aktywności fizycznej.

dobry dietetyk online

KONTROLA ZACHCIANEK
Potrzebuje uwolnić się od uzależniaczy i przejąć kontrole nad zachciankami.

Przygotuj się do spotkania z dietetykiem online

Pozytywne nastawienie. Zastanów się, w jakim miejscu jesteś dzisiaj, a gdzie chcesz być w niedalekiej przyszłości. Jakie korzystne zmiany chcesz wprowadzić do swojego życia. Na spotkaniu zapytam Cię jaki cel chcesz osiągnąć? Czy jesteś gotów podjąć pracę nad swoimi nawykami i zmienić stare przyzwyczajenia?

Wyniki badań laboratoryjnych. Jeśli masz zdiagnozowaną chorobę, przygotuj badania na wizytę. Jeśli chcesz możesz wykonać aktualne badania, wówczas je zinterpretuję, lub po konsultacji zlecę jakie badania należy wykonać. Np. morfologia, ob, lipidogram (całkowity, hdl, ldl, trójglicerydy), glukoza, insulina, hormon (TSH).

Wywiad dieta&trening. Przypomnij sobie swój sposób odżywiania. Jakie produkty przeważały w Twojej diecie, czy posiłki były regularne, czy i jak często były używki? Zastawów się, czy Twoja aktywność fizyczna jest wystarczająca, a jeśli wykonujesz treningi to jakie i jak często.

Przyda się waga kuchenna. Do określenia ilość spożywanego jedzenia, będzie przydatna waga kuchenna. To da Ci pewność, że spożywane posiłki są o odpowiedniej kaloryczności, ani za małe, ani za duże. Jeśli nie masz wagi kuchennej, kieruj się miarami domowymi.

Zrób pomiary ciała. Przed spotkaniem wykonaj pomiary ciała. Będzie Ci potrzebna waga łazienkowa i centymetr. Zmierz obwody: kobieta (biodra, brzuch, talia i udo) mężczyzna (brzuch, klatka piersiowa). Pomiary wykonuj przed każdym naszym spotkaniem.

Zadbaj o swoje otoczenie. Usuń ze swojego otoczenia niezdrowe produkty, które mogą Cię kusić i utrudniać zmianę nawyków na zdrowsze. Poinformuj najbliższe otoczenie, że zmieniasz swój sposób odżywiania, oczekuj od nich wsparcia i pomocy.

Dietetyk online - wideo spotkania

Wygodne połączania Skype, Zoom, Hangouts

Pierwsza konsultacja dietetyczna – 60-90 min.

Wywiad – żywienie, trening, zdrowie. Na pierwszym spotkaniu ustalimy co chcesz uzyskać i do czego zmierzasz. Szczupła sylwetka, zdrowie, poprawa kondycji, czy dobre samopoczucie? Często kilka celów realizujemy równocześnie. Przeprowadzę z Tobą wywiad wygodnie przez internet, zapytam o Twoje odżywianie, aktywność fizyczną i zdrowie. Jeśli posiadasz badania które diagnozują Twoją chorobę, lub badania kontrolne, przygotuj je na spotkanie, lub prześlij wcześniej mailem. Jeśli będzie to konieczne zlecę nowe badania laboratoryjne, tak aby dieta była dobra dla Ciebie i w pełni dopasowana do Twoich potrzeb.

Jadłospis układamy na spotkaniu. To 5-6 dziennych jadłospisów z przepisami. Tutaj określimy które produkty są korzystne dla Twojego zdrowia, a z których lepiej zrezygnować. Jadłospis zawiera odpowiednią dla Ciebie ilość kalorii i właściwe proporcje poszczególnych makroskładników. Jadłospis jest ułożony w formie tabelki, którą wygodnie otworzysz  na telefonie. Rozpiszę dla Ciebie optymalny sposób przyrządzania dań i wyznaczę właściwe godziny spożywania posiłków. Będziesz mógł sam zadecydować kiedy ustalić większy posiłek, a kiedy powinna być szybka przekąska.

Tabela wymienników. To ważna część planu żywieniowego, pozwoli Ci samodzielnie modyfikować posiłki według własnych preferencji smakowych. Dzięki temu jadłospis będzie łatwiejszy w stosowaniu, przygotowanie jedzenia zajmie Ci mniej czasu i lepiej wykorzystasz zakupione produkty.

Zalecenia w dolegliwościach. Jeśli będziesz potrzebował dostaniesz zalecenia żywieniowe odpowiednie do Twoich choroby, bądź ułożymy jadłospis dostosowany do Twoich dolegliwość.

Wskazówki w wyborze treningów. Dietetyk online to nie tylko dieta. Jeśli potrzebujesz dostaniesz wskazówki jaki trening będzie dla Ciebie najlepszy na tą chwile, od jakich ćwiczeń rozpocząć swoją aktywność fizyczną, lub też jaki trening przyniesie Ci najlepsze efekty.

Druga konsultacja – dieta&trening – 60-75 min.

Dopasowanie diety, nowe przepisy kulinarne. Po 2 tygodniach spotykamy się na kolejnej konsultacji przez internet. Tutaj opowiesz mi jak udało Ci się wprowadzić zalecenia w życie, co było trudnościom, co chcesz zmienić, jak się czułeś na nowym sposobie odżywiania. Dzięki Twoim doświadczeniom teraz precyzyjniej ułożymy poszczególne posiłki i zmienimy potrawy które Ci nie smakują. Zmiana sposobu odżywiania może wiązać się z przejściowymi dolegliwościami trawiennymi, które jednak szybko mijają.

Plan treningowy (domu, siłownia, plener). Jeśli potrzebujesz planu ćwiczeń, dostaniesz go na drugim spotkaniu. Dopasuje go do Twoich możliwości, ułożę precyzyjnie ćwiczenia np. na siłowi, w plenerze w domu. Jeśli wolisz dostaniesz tylko zalecenia jaka forma ruchu będzie dla Ciebie teraz najkorzystniejsza. Trening możemy rozpisać na każdym etapie naszej współpracy. W razie potrzeby wyśle Ci filmik instruktażowy dla poprawnego wykonania pojedynczego ćwiczenia.

Monitorowanie postępów. Drugie spotkanie to już pierwsze efekty na redukcji. Przed spotkaniem wykonaj ponownie pomiary ciała i wyniki podaj mi na spotkaniu. Jako dietetyk online na podstawie obwodów i wagi ciała omówię, czy redukcja przebiega właściwie, lub co należny zrobić aby uzyskać najlepsze efekt. Na podstawie Twoich efektów dokonamy zmian w jadłospisie (proporcje makroskładników, podniesienia lub obniżenie kaloryczności, zmiany posiłków), oraz wprowadzimy, zmiany w treningu fizycznym.

Kompleksowy program – dieta • trening • nawyki – 6 spotkań – 3 m-c.

Modyfikacja diety i treningu. Na każdym spotkaniu modyfikujemy Twój jadłospis. Według Twoich potrzeb urozmaicamy dietę, lub ją upraszamy, tak aby była wygodna w przygotowaniu. Dostaniesz nowe przepisy kulinarne i pomysły na szybkie przekąski. Jadłospis jest modyfikowany na spotkaniu, masz wiec pełną kontrolę na to co znajduje się w Twoim menu. Zmieniamy również plan treningowy, w zależności od wcześniej zrealizowanych ćwiczeń, układamy nowe plany treningowe.

Monitorowanie postępów. Na podstawie efektów jakie uzyskujesz ze spotkania na spotkanie, dobieramy odpowiednią kaloryczność jadłospisu i plany treningowe. Twoje postępy zależą do wielu czynników, należy je wszystkie wziąć pod uwagę i ustalić dobrą szybkość redukcji.

Zmiana nawyków na zdrowsze. W procesie odchudzania nieodłączna jest trwała zmiana nawyków, którą lepiej możemy prowadzić właśnie przez internet. Mam teraz więcej czasu na spotkaniu, aby porozmawiać o Twoich obawach i przyzwyczajeniach. Odkryjemy motywację która napędza Cię do działania, znajdziemy rozwiązania na trudności które mogą się pojawić na drodze do celu.

Wsparcie między spotkaniami. Dodatkowym plusem poradni dietetycznej online jest stałe wsparcie między spotkaniami, możemy tu kontaktować się poprzez emalila, telefon, mesengera. Jeśli masz pytania, nie wiesz jak wymienić produktu, masz wątpliwości co do jadłospisu, teraz możesz szybko uzyskać odpowiedź.

Poradnia dietetyczna online to nowoczesna forma spotkań z dietetykiem. Jest to odpowiedź na szybkie tempo życia, chęć dbania o zdrowi i zachowanie szczupłej sylwetki.

Dietetyk przez internet to więcej możliwości

Korzyści współpracy z dietetykiem internetowym

Stały kontakt, ścisła współpraca

Jestem dla Ciebie bardziej dostępna. Jeśli masz pytania, chętnie wszystko wyjaśnię, krótkie pytania na messengera, email, telefon.

Internetowo – kompleksowo

Będziemy pracować nad tym, czego najbardziej potrzebujesz. Odżywianie, trening, zmiana nawyków, panowanie nad zachciankami.

Wygoda i bezpieczeństwo

Nie musisz jechać do Poradni dietetycznej, możesz bezpiecznie zostać w domu i wygodnie połączyć się ze mną dowolnego miejsca.

Edukacja prozdrowotna

Praca przez internet daje nam możliwość wykorzystania platformy Zoom do edukacji dietetycznej i diet coachingu.

Oszczędność czasu

Nie tracisz czasu na dojazdy do Poradni dietetycznej. Zapomnij o korkach i szukaniu miejsca do parkowania.

Większa dostępność terminów

Mamy więcej możliwości spotkań przez internet. Jeśli potrzebujesz połączymy się Łączymy się o 8.00 rano, lub o 20.00 wieczorem.

Dietetyk online Renata Zomerska

Rozpocznij kompleksowy proces odchudzania
Zadzwoń: 502 392 464

© 2018-2020 Renata Zomerska. Wszystkie prawa zastrzeżone.