KONSULTACJE DIETETYCZNE

Jakiego rodzaju diety potrzebujesz?

Jadłospis ułożymy wspólnie na konsultacji.

Dieta na redukcji

Chcesz zredukować zbędne kilogramy i odzyskać szczupłą sylwetkę. Potrzebujesz
kompleksowego działania.
KOMPLEKSOWE ODCHUDZANIE

Dieta w kontroli słodyczy

Chcesz przestać objadać się słodyczami. Potrzebujesz jadłospisu, który pomoże Ci
pozbyć się słodkiego nałogu.

Dieta w aktywności fizycznej

Chcesz dopasować odżywianie do swoich treningów. Potrzebujesz jadłospis uwzględniając twój plan treningowy. Czytaj więcej
DIETETYK SPORTOWY

Racjonalne odżywianie

Chcesz zacząć zdrowe odżywianie i dostosować jadłospisy do swojego trybu życia. Potrzebujesz nauczyć się komponować posiłki.

Dieta w chorobach

Chcesz pozbyć się chorób i poprawić wyniki badań. Potrzebujesz jadłospis leczniczy, dopasowany do Twoich dolegliwości.
DIETETYK KLINICZNY

Dieta na przyrost masy ciała.

Chcesz kształtować sylwetkę i zwiększyć masę mięśniową. Potrzebujesz jadłospis, który pozwoli na optymalny przyrost wagi ciała.

ZE MNĄ SZYBCIEJ OSIĄGNIESZ SWÓJ CEL
Zapewniam kompleksowe podejście.

ZDROWE JADŁOSPISY

Jadłospisy dostosowane do Twoich potrzeb. Chcesz schudnąć, utrzymać wagę, przytyć.

PLANY TRENINGOWE

Plany treningowe i ćwiczenia na poprawę sylwetki. Kompensacja przeciążeń zawodowych.

MOTYWACJA I NAWYKI

Wsparcie i motywacja w procesie zmiany odżywiania. Doskonalenie zdrowych nawyków.

ZDROWE JADŁOSPISY

Jadłospis 365

Ułożymy indywidualną dietę, która uwzględnia Twoje zapotrzebowania kaloryczne i wykonywaną aktywność fizyczną. Plan żywienia jest układany na naszym spotkaniu, aby wygodnie podjąć decyzję, kiedy ustalić większy posiłek, a kiedy powinna być szybka przekąska. Jadłospis obejmuje konkretne przepisy kulinarne i zawiera odpowiednie proporcje makroskładników.

Jadłospis jest modyfikowany na każdym spotkaniu, tak aby jak najlepiej dopasować go do Twoich potrzeb i realizować zaplanowany cel. Najczęściej obejmuje 5 jadłospisów, które możesz modyfikować, według własnych preferencji smakowych. Jest ułożony w formie wygodnej tabelki zapisany w pliku pdf, który wygodnie otworzysz na swoim telefonie.

Produkty żywnościowe są powszechnie dostępne w sklepach, a posiłki są łatwe w przygotowaniu i składają się z naturalnych produktów. Dzięki temu stworzysz własny zdrowy sposób żywienia, oparty na pełnowartościowy produktach. Nauczysz się samodzielnie komponować posiłki i sam zdecydujesz, czy jadłospis ma być urozmaicany, czy łatwy i szybki w przygotowaniu.

Układam jadłospisy:

W racjonalnym odżywianiu

Diety w
chorobach

W procesie
odchudzania

PLANY TRENINGOWE

Aktywność fizyczna dostosowana do Twoich potrzeb. Dowiesz się, jaka forma aktywności fizycznej jest najkorzystniejsza dla Ciebie. Kiedy podjąć trening i o jakiej intensywności. Jaki rodzaj trening wybrać, aby zrealizować swój cel. Do wyboru są rożne rodzaje ruchu m.in. marsz, nordic walking, bieg, ćwiczenia rozciągające i wzmacniające mięśnie.

Układając plany treningowe biorę pod uwagę: Twój wiek, aktualna kondycję fizyczną, budowę ciała, cel treningu. Ważne, by treningi były dla Ciebie przyjemne, bo dzięki temu będziesz je wykonywać systematycznie. Ćwiczyć możesz zarówno w domu, na siłowni, w plenerze, to zależy od Twoich możliwości i upodobań. W czasie treningu wzmacniasz swoje mięśnie, zgubisz zbędne kilogramy, zapobiegniesz przeciążeniom zawodowym.

Aktywność fizyczna dla Ciebie:

Pomoc w wyborze
ćwiczeń

Konkretny plan
treningowy

MOTYWACJA I NAWYKI

Pomogę Ci w zmianie nawyków na zdrowsze. Dostaniesz wsparcie i motywację do wytrwania w swoich postanowieniach. Przyjrzysz się obecnej sytuacji i ułożyć plan, który będzie początkiem nowych rozwiązań w Twoim życiu. Ty zdecydujesz, jak szybko wprowadzić zmiany, jakimi zasadami chcesz się kierować i ile jesteś gotów włożyć pracy w zmianę swoich zachowań.

Na spotkaniu dowiesz się, nad czym tak naprawdę należy pracować, czemu się przyglądać i jak pokonywać trudności. Dzięki temu skuteczniej rozwiążesz swoje dylematy. Odnajdziesz wewnętrzną motywację i zwiększysz świadomość żywieniową.

Pomogę Ci podjąć decyzję i wyznaczyć cel Twojej drogi. Ustalimy też to, po czym poznasz, że jesteś we właściwym miejscu. Odkryjesz motywy swojego działania. Nauczysz się podejmować bardziej świadome decyzje. Zmienisz sposób myślenia o odżywianiu i ćwiczeniach. Uwolnisz głowę od męczących myśli. Pozbędziesz się poczucia nieustających wyrzeczeń.

Zmiana myślenia, skuteczne działanie:

Uwolnienie się od słodyczy

Nowy pomysł
na siebie

Silna motywacja wewnętrzna

Kompleksowo zadbaj o siebie, dieta, trening, nawyki
to klucz do zdrowia i szczupłej sylwetki.

Jak przebiegają nasze spotkania

Skutecznie, wygodnie, bez wychodzenia z domu

WIDEO ROZMOWY

Kontaktujemy się przez platformę ClickMeeting, o dogodnej dla Ciebie godzinie. Dzięki temu zaoszczędzisz czas, a konsultacja odbędzie
się w komfortowych warunkach.

JADŁOSPIS NA TELEFONIE

Na spotkaniach nauczę Cię zdrowego odżywiania. Dostosujemy dietę do Twoich potrzeb. Jadłospis dostaniesz w formie w pliku pdf, który wygodnie otworzysz na telefonie.

KONTROLA EFEKTÓW

Stale kontrolujemy i analizujemy Twoje wyniki. Sprawdzamy tempo redukcji wagi ciała, jak zmienia się Twoja kondycja i zdrowie. Sprawdzamy postęp zdrowych nawyków.

Konsultacje dietetyczne & treningowe
Zamów pierwszą konsultację

Zadzwoń: 502 392 464

© 2018-2020 Renata Zomerska. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Dietetyk Wrocław Renata Zomerska
Call Now Button