fbpx

KONSULTACJE DIETETYCZNE

Odchudzanie. Zdrowe odżywianie. Zmiana nawyków.
To wymaga kompleksowego podejścia.

ZDROWE JADŁOSPISY

Jadłospisy dostosowane do Twoich potrzeb. Chcesz schudnąć, utrzymać wagę, przytyć.

PLANY TRENINGOWE

Plany treningowe i ćwiczenia na poprawę sylwetki. Kompensacja przeciążeń zawodowych.

MOTYWACJA I NAWYKI

Wsparcie i motywacja w procesie zmiany odżywiania. Doskonalenie zdrowych nawyków.

ZE MNĄ  SZYBCIEJ OSIĄGNIESZ SWÓJ CEL

Znajdziemy rozwiązanie idealne dla Ciebie

Chcesz mieć kontrolę nad zachciankami?

Twój cel to zmiana nawyków na zdrowsze i pozbycie się słodkiego nałogu. Chcesz wytrwać w postanowieniach i konsekwentnie realizować swoje plany. Potrzebujesz wsparcia, konkretnych wskazówek i wewnętrznej motywacji.

Chcesz pozbyć się nadwagi, otyłości?

Chcesz zredukować zbędne kilogramy i odzyskać szczupłą sylwetkę. Nie mieścisz się w swoje ubrania i chcesz mieć lepszą kondycję fizyczną. Potrzebujesz diety odchudzającej, planu treningowego i wsparcia w chwilach słabości.

Chcesz zacząć zdrowo się odżywiać?

Racjonalne odżywianie jest dla Ciebie ważne, chcesz  stosować jadłospisy dostosowane do swojego trybu życia. Potrzebujesz nauczyć się samodzielnie komponować posiłki, poznać zasady odżywiania i odstawić tuczące dania.

Ułożę dla Ciebie zdrowy jadłospis i skuteczny plan treningowy.
Jeśli potrzebujesz, dostaniesz zalecenia 
w chorobach.
Bedę Cię wspierać w trudnych sytuacjach
i pomogę
budować trwałą motywację.

KOMPLEKSOWE
DZIAŁANIE

WYGODNE WIDEO SPOTKANIA

DOŚWIADCZENIE
I SKUTECZNOŚĆ

ZDROWE JADŁOSPISY

Jadłospis 365

Ułożymy indywidualną dietę, która uwzględnia Twoje zapotrzebowania kaloryczne i wykonywaną aktywność fizyczną. Plan żywienia jest układany na naszym spotkaniu, aby wygodnie podjąć decyzję, kiedy ustalić większy posiłek, a kiedy powinna być szybka przekąska. Jadłospis obejmuje konkretne przepisy kulinarne i zawiera odpowiednie proporcje makroskładników.

Jadłospis jest modyfikowany na każdym spotkaniu, tak aby jak najlepiej dopasować go do Twoich potrzeb i realizować zaplanowany cel. Najczęściej obejmuje 5 jadłospisów, które możesz modyfikować, według własnych preferencji smakowych. Jest ułożony w formie wygodnej tabelki zapisany w pliku pdf, który wygodnie otworzysz na swoim telefonie.

Produkty żywnościowe są powszechnie dostępne w sklepach, a posiłki są łatwe w przygotowaniu i składają się z naturalnych produktów. Dzięki temu stworzysz własny zdrowy sposób żywienia, oparty na pełnowartościowy produktach. Nauczysz się samodzielnie komponować posiłki i sam zdecydujesz, czy jadłospis ma być urozmaicany, czy łatwy i szybki w przygotowaniu.

Układam jadłospisy:

W racjonalnym odżywianiu

Diety w
chorobach

W procesie
odchudzania

PLANY TRENINGOWE

Aktywność fizyczna dostosowana do Twoich potrzeb. Dowiesz się, jaka forma aktywności fizycznej jest najkorzystniejsza dla Ciebie. Kiedy podjąć trening i o jakiej intensywności. Jaki rodzaj trening wybrać, aby zrealizować swój cel. Do wyboru są rożne rodzaje ruchu m.in. marsz, nordic walking, bieg, ćwiczenia rozciągające i wzmacniające mięśnie.

Układając plany treningowe biorę pod uwagę: Twój wiek, aktualna kondycję fizyczną, budowę ciała, cel treningu. Ważne, by treningi były dla Ciebie przyjemne, bo dzięki temu będziesz je wykonywać systematycznie. Ćwiczyć możesz zarówno w domu, na siłowni, w plenerze, to zależy od Twoich możliwości i upodobań. W czasie treningu wzmacniasz swoje mięśnie, zgubisz zbędne kilogramy, zapobiegniesz przeciążeniom zawodowym.

Aktywność fizyczna dla Ciebie:

Pomoc w wyborze
ćwiczeń

Konkretny plan
treningowy

MOTYWACJA I NAWYKI

Pomogę Ci w zmianie nawyków na zdrowsze. Dostaniesz wsparcie i motywację do wytrwania w swoich postanowieniach.  Przyjrzysz się obecnej sytuacji i ułożyć plan, który będzie początkiem nowych rozwiązań w Twoim życiu. Ty zdecydujesz, jak szybko wprowadzić zmiany, jakimi zasadami chcesz się kierować i ile jesteś gotów włożyć pracy w zmianę swoich zachowań.

Na spotkaniu dowiesz się, nad czym tak naprawdę należy pracować, czemu się przyglądać i jak pokonywać trudności. Dzięki temu skuteczniej rozwiążesz swoje dylematy. Odnajdziesz wewnętrzną motywację i zwiększysz świadomość żywieniową.

Pomogę Ci podjąć decyzję i wyznaczyć cel Twojej drogi. Ustalimy też to, po czym poznasz, że jesteś we właściwym miejscu.  Odkryjesz motywy swojego działania. Nauczysz się podejmować bardziej świadome decyzje. Zmienisz sposób myślenia o odżywianiu i ćwiczeniach. Uwolnisz głowę od męczących myśli. Pozbędziesz się poczucia nieustających wyrzeczeń.

Zmiana myślenia, skuteczne działanie:

Uwolnienie się od uzależniaczy

Nowy pomysł
na siebie

Silna motywacja wewnętrzna

Kompleksowo zadbaj o siebie, dieta, trening i zmiana
nawyków to klucz do zdrowia i szczupłej sylwetki.

Jak przebiegają nasze spotkania

Skutecznie, wygodnie, bez wychodzenia z domu

WIDEO ROZMOWY

Kontaktujemy się online (Skype, Messenger, Zoom), o dogodnej dla Ciebie godzinie. Dzięki temu zaoszczędzisz czas, a konsultacja odbędzie
się w komfortowych warunkach.

JADŁOSPIS NA TELEFONIE

Na spotkaniach nauczę Cię zdrowego odżywiania. Dostosujemy dietę do Twoich potrzeb. Jadłospis dostaniesz w formie w pliku pdf, który wygodnie otworzysz na telefonie.

KONTROLA EFEKTÓW

Stale kontrolujemy i analizujemy Twoje wyniki. Sprawdzamy tempo redukcji wagi ciała, jak zmienia się Twoja kondycja i zdrowie. Sprawdzamy postęp zdrowych nawyków.

Konsultacje dietetyczne & treningowe
Zamów pierwsze spotkanie

Zadzwoń: 502 392 464

© 2018-2020 Renata Zomerska. Wszystkie prawa zastrzeżone.