fbpx

MOTYWATORNIA – DIET COACH WROCŁAW I ONLINE

Motywacja, wsparcie, zdrowe nawyki

Co napędza Cię do działania? Jak skutecznie się motywować?
Jak ruszyć z miejsca i osiągać swoje cele?
Diet coach w tym pomoże.

Odnajdziesz wewnętrzną motywację

Dostaniesz wsparcie w trudnych chwilach

Zmienisz sposób myślenia o odżywianiu i odchudzaniu

Zbudujesz system
zdrowych nawyków

Chcesz mieć motywację do zdrowego stylu życia?

Pomogę zaplanować drogę do Twojego celu.

Ty jesteś ekspertem od swojego życia.

Diet coach pomoże Ci przyjrzeć się obecnej sytuacji i ułożyć plan działania, który będzie początkiem nowych rozwiązań w Twoim życiu. Ty zdecydujesz kiedy je wprowadzić i na jakich zasadach. Na spotkaniu dowiesz się, nad czym tak naprawdę należy pracować. Dzięki temu skuteczniej rozwiążesz swoje dylematy. Z pomocą diet coachingu odnajdziesz wewnętrzną motywację i zmienisz nawyki na zdrowsze.

Wyznacz swój cel. Podejmij decyzję.

Pomogę Ci podjąć decyzję i wyznaczyć cel Twojej drogi. Ustalimy też to, po czym poznasz, że jesteś we właściwym miejscu. Określimy zakres pracy, ale Ty zdecydujesz o szybkości wprowadzanych zmian. Odkryjesz motywy swojego działania. Podczas diet coachingu nauczysz się podejmować bardziej świadome decyzje. Zmienisz sposób myślenia o odżywianiu i ćwiczeniach. Uwolnisz głowę od męczących myśli.

Szukaj nowych rozwiązać – stwórz silną motywację do działania.

MOJE PYTANIA

Diet coach zadaje pytania, które przybliżają Cię
do realizacji Twojego celu. Odkryjesz nowe
możliwości, wyciągniesz nowe wnioski.

TWOJE ODPOWIEDZI

Zastanowisz się dokąd zmierzasz, kim chcesz być i jak żyć. Co Cię blokuje, a co wspiera w działaniach, jak poradzić cobie z przeciwnościami.

SKUTECZNE ROZWIĄZANIA

Znajdziesz rozwiązanie dla siebie. Odnajdziesz wewnętrzną motywację i świadomie podejmiesz dalsze decyzje. Szerzej spojrzysz na swoją sytuację.

Razem ze mną odnajdziesz motywacje do zmiany stylu życia. Stworzysz własną drogę do zdrowia i dobrego samopoczucia. Poprawisz kondycję fizyczną i zachowasz równowagę między życiem zawodowym, a osobistym. Szybciej podejmiesz decyzję, a Twoje
życie nabierze pełnej harmonii.

Motywatornia - czyli jak działamy w praktyce

Motywacja i nawyki pomogą Ci osiągnąć Twoje cele.

Więcej praktyki, mniej teorii.

Działaj, działaj, działaj, tylko dzięki temu jesteś w stanie coś zmienić. Chcesz żyć zdrowo? Nie potrzebujesz do tego czytania specjalistycznych artykułów i kursów dietetycznych. Wszyscy wiemy, czym jest zdrowe odżywianie i jak ważna jest aktywność fizyczna. Bardziej potrzebujemy wsparcia, aby wprowadzić teorię w praktykę, zmanić swoje zachować, utrwalić nawyki i uwolnić się od uzależniaczy. Dlatego postaw na praktykę! Zdobędziesz doświadczenie i szybciej osiągniesz cel.

Korzystaj z siły nawyku.

Nie musisz za każdym razem motywować się do działania, nie musisz wykorzystywać swojej silnej woli. Łatwiej jest, kiedy skorzystasz z siły nawyku, który jak po nitce poprowadzi Cię do Twojego celu. Zanim to się jednak stanie, trzeba nad tym pracować. Dzięki temu nawyki wejdą do naszej codziennej rutyny i zostaną z nami na dłużnej. Takie nawykowe zachowanie oszczędza naszą energii i pozwala, niezależne od naszej świadomości, sprawne funkcjonować nam w ciągu dnia.

Szukaj motywatorów.

Nie czekaj aż motywacja sama do ciebie przyjdzie, możesz samemu jej skutecznie poszukać. Na początek może to być zwykły karnet na siłownie, zaplanowana nagroda za realizację zadania, albo motywująca muzyka w czasie ćwiczeń. Możesz też znaleźć grupę ludzi, którzy tak jak Ty, wyznaczyli sobie podobny cel. Dzielenie się sukcesami i trudnościami, pomoże w utrzymaniu motywacji i dalszej realizacji zaplanowanego zadania. Inspiracji do działania może być wiele, zacznij się rozglądać, otwórz się na nowe możliwości i chciej z nich skorzystać.

Poczuj swoje korzyści.

Chcę schudnąć 10 kg. Ale po co? Co z tego będziesz mieć? Jak bardzo dzięki temu zmieni się Twoje życie? Chcesz być zdrowy, sprawny i żeby przestał boleć Cię kręgosłup, a może ważniejszy jest atrakcyjny wygląd, większa pewność siebie i poczucie kontroli nad swoim ciałem. Zastanów się, co jest dla Ciebie ważne, co da Ci napęd do działania. O ile wzrośnie Twoje zadowolenie z siebie i podniesie się stan dobrego samopoczucia, kiedy osiągniesz swój cel.

Ułóż plan działania.

Chęć zmiany, która pojawia się na początku nie gwarantuje sukcesu. Dlatego, dokładnie zaplanuj to, co chcesz zrealizować. Planowanie pozwala na ujrzenie całego procesu, a trudne etapy pomaga rozłożyć na prostsze elementy. To pozwoli Ci również śledzić efekty Twojej pracy. W którym miejscu jesteś obecnie, co już zrobiłeś, co jeszcze jest przed Tobą. Dzięki temu poczujesz kontrolę nad tym co robisz, a to doda Ci motywacji i poprawi Twoją efektywność.

Uporządkuj swoje otoczenie.

Reklama, konsumpcjonizm i ciągła moda na nowości, nie pomaga nam w utrzymaniu zdrowego stylu życia. Miej świadomość, że im częściej widzisz dany produkt, tym masz na niego większą ochotę. Dlatego przyjrzyj się swojemu otoczeniu i zastanów się, jak je zmienić na swoją korzyść. Również osoby z którymi przebywasz na co dzień, mogą negatywnie wpływać na Twoje zachowania i wyzwalać niezdrowe nawyki. Zastanów się, kto jest Twoim sprzymierzeńcem i warto podtrzymywać tą relacje, a kto torpeduje Twoje starania i lepiej się od niego odciąć.

Nie czekaj. Działaj!

Stare schematy przestały się sprawdzać. Nie jesteś zadowolony z obecnej sytuacji. Twoje akwarium jest już zbyt ciasne i zbyt dużo uwagi poświęcasz na omijanie przeszkód. Nie chcesz już żyć jak dotychczas, szukasz innej, lepszej drogi. Nie chcesz już wracać do ciasnego akwarium, chcesz
iść do przodu i szukać nowych możliwości.

Jak przebiega nasza współpraca

TWÓJ CEL

Wybierz interesujący Cię temat, określ swój cel i działamy. Zaplanujemy zmiany które chcesz wprowadzić w życie.

DZIAŁANIA

Kreuj przyszłość, szukaj własnych rozwiązań. Będę Cię wspierać w Twoich decyzjach, a w razie potrzeby przekażę konkretną wiedzę.

ROZWIĄZANIA

Buduj świadomość swojego cała i doceniaj korzyści z wprowadzanych zmian. Dzięki temu efekty które będą trwałe, a Ty podejmiesz kolejne wyzwania.

Diet coaching online

Porozmawiajmy o rozwiązaniach

Zadzwoń: 502 392 464

Sesje na Skype

 Oszczędzaj czas – zamawiaj sesje na
skype o dogodnej porze.