fbpx

SPORT – wytrwałość i satysfakcja.
Zaczęłam trenować lekkoatletykę. Poranne wstawanie i żmudne treningi, nauczyły mnie dyscypliny
i wytrwałości w dążeniu do celu. Dzięki temu mogłam cieszyć się z sukcesów, wielokrotnie zdobywając medale na Mistrzostwach Polski. Naturalną kontynuacją sportowego trybu życia było ukończenie
studiów AWF i rozpoczęcie pracy jako instruktor fitness i trener personalny.

DIETETYKA + ruch  – to przynosi efekty.
Podjęłam studia podyplomowe „Dietetyka człowieka.” To było doskonałe uzupełnienie mojej pracy trenerskiej i rozwinięcie zainteresowań. Rozpisywałam jadłospisy, liczyłam kalorie, łączyłam dietę z treningiem. Jednak okazało się, że to nie wystarcza aby uzyskać trwałe efekty. Stare przyzwyczajenia szybko wracają, a zdrowe nawyki trudno utrzymać. Pomyślałam… jak to zmienić?

TRENER BIZNESU – siła grupy 1+1 = 3.
Gdzie szukać dodatkowej motywacji? Oczywiście w grupie. Dlatego ukończyłam kurs Trenera Biznesu,
bo w grupie większa energia i efektywniejsza praca. Największa wartość którą zapamiętałam to słowa: „Dorosły człowiek uczy się przez doświadczenie”. Wszystko to, wykorzystuję prowadząc warsztaty
i programy prozdrowotne.

COACHING – idealne dopełnienie.
Postawiłam na edukację, ukończyłam studia podyplomowe “Coaching”. Teraz skuteczniej pomagam w zmianie stylu życia na zdrowszy, wspieram, edukuję i ułatwiam podjęcie samodzielnych decyzji. Uczę jak zmanić stare nawyki, gdzie szukać motywacji i jak poszerzać swoją świadomość żywieniową. W końcu poczułam satysfakcję, to ma sens, to działa!

ZDROWIE – człowiek jest całością.
Szukanie recepty na długie i zdrowe życie zaprowadziło mnie na kurs “Zielarz – fitoterapeuta” do dr. Różańskiego. Medycyna naturalna, rośliny i zioła w profilaktyce zdrowotnej, to tematy, które pomagają lepiej zrozumieć przyczyny naszych dolegliwości i sposób ich eliminacji. Pamiętajmy, człowiek jest całością – ciało, umysł, emocje, gdy cierpi jedno, cierpi cały organizm.

DIETA + TRENING + MOTYWACJA + NAWYKI

Dziś kompleksowo pomagam zmieniać nawyki na zdrowsze, pozbyć się zbędnych kilogramów i poprawić samopoczucie. Jako trener zdrowia układam programy prozdrowotne dla firmy, przeprowadzę szkolenia i warsztaty motywujące do zdrowego stylu życia. Promuję zdrowie w miejscu pracy, podnoszę poziom efektywności osobistej i dbam o dobre samopoczucie pracowników.