O mnie

Renata Zomerska
dietetyk, trener, coach

Specjalizuje się w układaniu diet redukcyjnych i regulujących masę ciała, układam kompleksowe programy odchudzające,  łącze odżywianie z aktywnością fizyczną. Prowadzę konsultacje dietetyczne, coaching zdrowia, żywienie w jednostkach chorobowych, treningi personalne. Współpracuje z firmami organizując warsztaty, spotkania, zachęcam do zdrowego stylu życia.

Wykształcenie

Studia Podyplomowe: 
•  Żywienie Człowieka w profilaktyce zdrowotnej 2010r,
•  Coaching 2012r.
•  Trener Biznesu 2015r.
•  Gimnastyka Korekcyjna 2005r.
•  Trenerem II klasy w lekkoatletyce.
•  Wielokrotna medalistka Mistrzostw Polski w LA.
•  Instruktor Kulturystyki,  Nordic Walking, Instruktor Aerobiku sportowego.

Brałam udział w takich szkoleniach jak:  Ziołolecznictwo, Żywienie i suplementacja w sporcie, Żywienie, zdrowie i choroby. Coach prowokator A, B. Terapia Skoncentrowana na Rozwiązania – Poziom 1. Kobieta jako coach i trener, Wywieranie wpływu i obrona przed manipulacją.

Celem mojej pracy jest poprawa jakości Twojego życia, lepsze samopoczucie, kondycja i zdrowie, to  przełoży się w pozytywny sposób na  Twoje życie prywatne i zawodowe. Dzięki dodaniu   elementów  z zakresu coachingu szybciej zrealizujesz swoje plany, a droga do celu może okazać się całkiem przyjemna.

Doświadczenie pokazuje że nawet najbardziej drastyczna dieta może być mało skuteczna a wyczerpujące ćwiczenia mogą nie przynieść oczekiwanych efektów jeśli nie połączymy tych elementów razem. Dodając do tego większą świadomość i właściwą motywację masz pewność że podejmujesz słuszne decyzje a wprowadzone zmiany przyniosą trwałe efekty.
Razem ze mną odkryjesz swój potencjał,  pomogę Ci skuteczniej działać i osiągać wyznaczone cele.
„Nawet najdalsza podróżą
zaczyna się od pierwszego kroku”