Misja BEbalance

 

Trudno dzisiaj o równowagę.
Jesteśmy ciągle atakowani lawiną nowych informacji na temat zdrowia. Nie wiemy które z nich są prawdziwe i warte uwagi. Stale szukamy różnych sposobów na uniknięcie dolegliwości, tracąc przy tym cenny czas i energię.
.
Żyjemy coraz szybciej.
Stajemy przed coraz większymi wyzwaniami zawodowymi, prowadzimy życie rodzinne i utrzymujemy kontakty z przyjaciółmi. Wszystko to wymaga naszej uwagi i zaangażowania.
.
Odżywianie i aktywność fizyczna.
Powinna być naszym sprzymierzeńcem, powinna dawać nam energię do życia, pomagać w realizacji planów i utrzymywać nasze zdrowie 120 lat.
.
Jak to zrobić?
Potrzebna jest edukacja, większa świadomość zdrowotna, ustalenie priorytetów i wartości. Najważniejsze są jednak zdrowe nawyki, jasne zasady i proste schematy działania.

Warsztaty BEbalance – to czysta praktyka!
Koncentrujemy się na efektach, monitorujemy postępy, stosujemy sprawdzone metody pracy. Umacniamy zdrowe nawyki pracowników, bo one są fundamentem dobrze prosperujących przedsiębiorstw.

Pracownik to serce firmy!
Zdrowy, tętniący życiem, pełen energii, to on napędza całą firmę do pracy. Jego dobrostan i komfort życiowy jest dla nas najważniejszy, chcemy zadbać o jego zdrowie, dobre samopoczucie, chcemy aby był szczęśliwy!

Wyróżnij swoją firmę z BEbalance.
Jestem praktykiem, wiem co zrobić kiedy coś nie działa, wiem że oczekujesz efektów! Dieta, trening i coaching, to doda energii pracownikom i przywróci równowagę w życiu.

Korzyści dla firmy.
» Większa produktywność pracowników.
» Mniejsza absencja i koszty opieki zdrowotnej.
» Lojalny zespół i pozyskanie nowych zdolnych ludzi.
» Wyróżnisz swoją markę, zyskasz miano nowoczesnej firmy.

 

Misja BEbalance

Energia do pracy – równowaga w życiu.
Naszym celem jest poprawa jakości życia Twoich pracowników,
oni są sercem Twojej firmy.

Zapraszam do współpracy.
Z przyjemnością pomogę wspierać działania prozdrowotne Twojej firmy.
Razem twórzmy kulturę zdrowia.

– Renata Zomerska

Oferta