Coaching zdrowia

Większość z nas wie co robić aby żyć zdrowiej, wiemy jak i ile jeść, wiemy że ćwiczenia są potrzebne, jednak na co dzień nie stosujemy tych zasad w praktyce. Często przebywamy długą i bolesną drogę aby dotrzeć do miejsca w którym chcemy coś zmienić. Nie pomaga nam w tym obecny szum informacyjny w mediach, wprowadzając chaos w naszym myśleniu o tym co zdrowe a co jedynie jest niepotrzebnym suplementem. Mimo że czasami mamy dobre intencje kształtujemy złe nawyki nie wiedząc co tak naprawdę szwankuje i na co zwrócić największą uwagę.

Coaching zdrowia pomoże Ci szybciej podjąć decyzję i w bezpieczny sposób przejść na zdrowszy styl życia. Podczas spotkań postaramy się dotrzeć do Twoich potrzeb, stworzymy stabilną hierarchię wartości, odnajdziesz wewnętrzną motywację, a Twoje życie nabierze pełni harmonii.

Razem ze mną odkryjesz co jest dla Ciebie najlepsze i z jakich zasada będziesz chciał  korzystać. Odnajdziesz własną drogę do swojego zdrowia, poprawisz kondycję fizyczną i zachowasz równowagę między pracą a życiem prywatnym.

Coaching Zdrowia przeznaczony jest dla osób, które chcą:

  • Zmienić styl życia na zdrowszy.
  • Poprawi fizyczną i psychiczną kondycje swojego organizmu.
  • Czerpać korzyści z nowego sposobu odżywiania i aktywności fizycznej.
  • Odzyskać dobre samopoczucie i mieś większą świadomość swojego ciała.
  • Umiejętnie zaplanować czas na relaks, pracę, rodzinę i obowiązki.
  • Poprawić  odporność organizmu, zapobiegać chorobom i dolegliwościom.

 

Zdrowie to nie tylko całkowity brak choroby, ale  pełnego, fizycznego, umysłowego i społecznego dobrostanu.

Definicja zdrowia przyjęta przez Światową Organizację Zdrowia (WHO)

 

Oferta